English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı (Kadın-Erkek)

By Router Qefx on 3/01/2013 | 00:57 - Google'da Ara! - Yandex'te Ara!

Herkes nil erkoçların (rüzgar) operasyon geçirmesinden sonra, erkek olma ameliyatı aşamalarını merak etmiştir, merak edilcek detayları okuyabilirsiniz.
Kadından erkeğe cinsiyet değiştirme operasyonunda mikroskop altında çalışılır. Bu uygulamada, vücudun belirli yerlerinden kemikli bir bölge kasıyla birlikte alınır. Bunun için genellikle vücudun üç bölgesi kullanılır. Birincisi ön kol bölgesidir. Burada iki kemik vardır. Bunlardan birisi beşinci parmağa doğru giden ulna, diğeri ise radius denilen kemiktir. Cinsiyet değiştirme operasyonu için ulna kemiğinin bir parçası derisi ve adalesiyle birlikte alınır. Bu parçanın damar ve sinirleri, genital bölgedeki damar ve sinirlerle mikroskop altında birleştirilerek penis şekli verilir. Parça alınan ikinci bölge ise yine çift kemik bulunan bacaktır. Bacakta kaval kemiği denilen tibya onun yanında da fibula denilen kemik vardır. Fibulanın bir kısmı derisi ve adalesi ile birlikte alınarak penis yapımında kullanılır. Üçüncü olarak ise, leğen kemiğinin bir kısmı yine deri ve adale ile birlikte alınmaktadır. Alınan bu parçaların sinir ve damarları da mikroskop altında genital bölgedeki sinir ve damarlarla birleştirilerek, yumuşak dokuya penis şekli verilir. Bu teknik, mikroskop altında yapılan ve mikrocerrahi tekniği kullanılan bir tekniktir. Yapılan penisin içine mutlaka kemik konulmalı ki, ereksiyon yani sertleşme olabilsin. Kadından erkeğe cinsiyet değiştirme operasyonlarında bu üç bölge kullanılır. Bu ameliyatı yapabilmek için iyi bir mikrocerrahi eğitimi almış, mikroskobu kullanabilen kişiler gerekir. Bu uzun süren ve sabır isteyen bir ameliyattır. Kadından erkeğe yapılan ameliyatlarda testis olmadığı için sperm üretilemez ve boşalma olayı da gerçekleşmez. Bu yüzden fonksiyonel bir durum olmaz. Kişi sadece penis görevi gören bir organa sahip olmuş olur.

cinsiyet değiştirme ameliyatı ile ilgili aramalar; kadından erkek olma ameliyatı, cinsiyet değiştirme ameliyatı resimleri, cinsiyet değiştirme ameliyatı videosu, cevap cinsiyet değiştirme ameliyatı 18, cinsiyet değiştirme ameliyatı kadından erkeğe, cinsiyet değiştirme ameliyatı fiyatları, cinsiyet değiştirme ameliyatı videosu izle, cinsiyet değiştirme ameliyatı erkekten kadına

Konu hakkında düşüncelerinizi yorum yaparak bildiriniz.


0 yorum :

Yorum Gönder

Yorum yapmak çok zor değildir.